پیام تسلیت آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان با پیامی فرا رسیدن اربعین حسینی را به تمام شیعیان بویژه شهروندان مسجدسلیمان تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است: بسمه تعالی اربعین حسینی خون تازه‌ای برای مبارزه با مستکبران عالم و دست‌نشانده‌های آن‌ها در رگ‌های پیکره اسلام وارد می‌کند. […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان با پیامی فرا رسیدن اربعین حسینی را به تمام شیعیان بویژه شهروندان مسجدسلیمان تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

اربعین حسینی خون تازه‌ای برای مبارزه با مستکبران عالم و دست‌نشانده‌های آن‌ها در رگ‌های پیکره اسلام وارد می‌کند. اعتقاد ما این است که سیل خروشان اربعین حسینی بنیان‌های ظلم و جور را بر می‌ کند.

اربعین، روز زنده نگه داشتن یاد و نهضت شهیدان کربلا است. اربعین، رمز ماندگاری نهضت پربار حسینی و اعلام پای بندی به مکتب سرخ عاشوراست. روزی که پرچم سرخ پیام شهادت کربلا به دست قافله سالار کربلا حضرت زینب کبری (س) برافراشته شد، تا نهضت سرخ حسینی جاودانه بماند.

اینجانب فرا رسیدن اربعین حسینی و شهادت سالار و سرور شهیدان کربلا و ۷۲ تن از یاران با وفایش را به تمامی شیعیان بویژه مردم ولایت مدار شهر مسجدسلیمان تسلیت گفته و امید دارم همواره رهرو آن امام بزرگوار در راستی و دینداری در تمامی عرصه های زندگی باشیم.

آرش قنبری

شهردار مسجدسلیمان