پیام تبریک روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن ۷ مهرماه روز آتش نشان و ایمنی

یه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان , روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن ۷ مهرماه روز آتش نشان و ایمنی را تبریک گفتند که در ادامه به شرح ذیل می باشد: شعله های سرکش و خشمگین و سوزان را فرو می نشانی با دنیایی از دلهره. همه روز و شبت را با […]

یه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان , روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن ۷ مهرماه روز آتش نشان و ایمنی را تبریک گفتند که در ادامه به شرح ذیل می باشد:

شعله های سرکش و خشمگین و سوزان را فرو می نشانی با دنیایی از دلهره. همه روز و شبت را با آتش، پنجه می افکنی تا هیچ خانواده ای، شبی را بی خانه پلک نبندد. پیشانی تو را می بوسم که خط های سرنوشت بسیاری از انسان ها به پیشانی تو گره خورده است.
سرنوشت های سوخته را با ابرهای عشق، به بهار پیوند می زنی و هر کجا که قدم می گذاری، امید جوانه می زند. تو می توانی عشق و امید را از زیر انبوهی از خاکستر بیرون بکشی و آسمان آبی را به پنجره های دود گرفته نشان بدهی. دست های تو، نشانه آخرین ثانیه های ناامیدی اند و لبخندت، آغاز زندگی و شروعی دوباره است.
تنها دشمنی که می شناسی، آتشی است که چشم به خاکستر کردن خانه امید دیگران دلبسته است. تو مهربان ترین آشنایی هستی که به یاری امیدهایی می شتابی که تا خاکستر شدن، زمانی بیش، فاصله ندارند. سرنوشت خانه های بزرگ به دست های کوچک تو گره خورده است. ثانیه ای نمی توان به شعله های سرکش آتش اندیشید؛ وقتی که نامی از تو نباشد.
خوب می دانم که هیچ شبی، بی دلهره و اضطراب پشت سر نگذاشته ای. شب هایت را پاس می داری تا خواب شهر، به آرامش بگذرد. پشت پلک های تو آرامش جریان دارد. تو از هزاران فرشته نجات زمین این شهرهای دور و نزدیکی که من می شناسم. همیشه باشی تا آتش، خاکسترنشین شود.

ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کلیه همکاران آتش نشان خدوم و زحمتکش در شهرداری مسجدسلیمان، هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی را صمیمانه به این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده، و آرزوی توفیق و سلامتی را برای کلیه آتش نشانان فداکار، از خداوند متعال خواستاریم.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان