شهردار مسجدسلیمان خبر داد:

افتتاح و کلنگ زنی ۴ پروژه شهرداری مسجدسلیمان با اعتباری بیش از ۳۱۰ میلیارد ریال در مسجدسلیمان + گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان: در ششمین روز از هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی ۴ پروژه عمرانی شهرداری مسجدسلیمان با حضور مسئولین استان و شهرستان با اعتباری بالغ بر بیش از ۳۱۰ میلیارد ریال برگزار شد. این آیین امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲ با حضور شاهوند معاون سیاسی و اجتماعی […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان: در ششمین روز از هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی ۴ پروژه عمرانی شهرداری مسجدسلیمان با حضور مسئولین استان و شهرستان با اعتباری بالغ بر بیش از ۳۱۰ میلیارد ریال برگزار شد.

این آیین امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲ با حضور شاهوند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان، عباسیان معاون مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، امام جمعه مسجدسلیمان، فرماندار مسجدسلیمان، شهردار مسجدسلیمان، فرمانده تانک سازی و فرمانده نیروی انتظامی در شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

شهردار مسجدسلیمان با تشریح جزییات این آیین افزود: این پروژه ها شامل آیین کلنگ زنی بلوار دسترسی به فرودگاه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال، آیین افتتاحیه پل شهید داریوش محمدی با اعتباری بیش از ۲۷ میلیارد ریال، آیین کلنگ زنی فاز اول زیبا سازی خیابان آزادی با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال و آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی محله بی بی یان با اعتباری بیش از ۷ میلیارد ریال است.