تداوم نظافت و پاکسازی محلات شهر مسجدسلیمان/ پاکسازی از سه راهی محله چهاربیشه تا سه راهی نفتک و پشت ترمینال 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان: شهردار مسجدسلیمان: از اجرای عملیات جهادی و گسترده نظافت و پاکسازی محلات، با انجام اموری از قبیل پاکسازی معابر، نخاله‌برداری و هرس درختان و بلوار ها توسط نیروی های خدمات شهری شهرداری مسجدسلیمان خبر داد.   آرش قنبری: از مهم‌ترین ویژگی‌های زیست‌پذیری شهری، حفظ و […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان: شهردار مسجدسلیمان: از اجرای عملیات جهادی و گسترده نظافت و پاکسازی محلات، با انجام اموری از قبیل پاکسازی معابر، نخاله‌برداری و هرس درختان و بلوار ها توسط نیروی های خدمات شهری شهرداری مسجدسلیمان خبر داد.

 

آرش قنبری: از مهم‌ترین ویژگی‌های زیست‌پذیری شهری، حفظ و ارتقای نظافت و بهداشت محیطی در یک شهر محسوب می‌شود در همین راستا پاکبان‌ های خدمات شهری با حضور در محله چهاربیشه به نفتک و نفتک پشت ترمینال اقدام به پاکسازی و نظافت این محله کردند.

 

قنبری در پایان افزود: بر نقش شهروندان در حفظ نظافت و پاکیزگی شهر تاکید کرد و ادامه داد: از شهروندان گرامی انتظار می‌رود به عنوان صاحبان اصلی شهر همواره نیروهای خدوم خود را در حفظ بهداشت شهری یاری کنند.