شهردار مسجدسلیمان در پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان : آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان در پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرا رسیدن هفته ی دولت را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است. بسمه تعالی هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی و یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان : آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان در پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرا رسیدن هفته ی دولت را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است.

بسمه تعالی

هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی و یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.

شهیدان رجائی و باهنر پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مسیر انقلاب برافراشتند ، تا امروز در گذر زمان، بیشتر از پیش در اهتزاز باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولت مردان و مردم شریف شهر مسجدسلیمان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی ، اجرای منویات مقام معظم رهبری، و خدمت به مردم ، از درگاه خداوند متعال خواهانم.

آرش قنبری

شهردار مسجدسلیمان