پیام شهردار مسجدسلیمان به مناسبت روز جهانی روابط عمومی

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی مسجدسلیمان:   متن پیام بدین شرح است: یکی از اصلی ترین حلقه های ارتباط بین جامعه، مدیران و کارکنان، روابط عمومی می باشد به طوری که می توان گفت توزیع عادلانه اطلاعات و رو‌شنگری افکار عمومی، توسعه فرهنگی و اجتماعی یک جامعه را در پی دارد. به گونه ای […]

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی مسجدسلیمان:

 

متن پیام بدین شرح است:

یکی از اصلی ترین حلقه های ارتباط بین جامعه، مدیران و کارکنان، روابط عمومی می باشد به طوری که می توان گفت توزیع عادلانه اطلاعات و رو‌شنگری افکار عمومی، توسعه فرهنگی و اجتماعی یک جامعه را در پی دارد. به گونه ای که در عصر ارتباطات یک پتانسیل مدیریتی برای فعالیت های علمی، حرفه ای و الکترونیکی بسیار قوی به شمار می رود و همانطور که محرز است با پیگیری ها و تلاش مجدانه دست اندرکاران روابط عمومی و جامعه در ایران، جایگاه ویژه ای به این عرصه داده شده است.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی “روابط عمومی و ارتباطات” آغاز رویدادی از اخلاق، علم و هنر است. اینجانب روز روابط عمومی و ارتباطات را به مسئولان، کارشناسان تلاشگر و سخت کوش که با الهام از کوشش های خرمندانه، فعالیت های بی وفقه در ارایه اخبار و اطلاعات پیشقدم می شوند، تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند قادر بلند مرتبه برای تمامی عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی را مسالت می نمایم.

آرش قنبری

شهردار مسجدسلیمان