پیام تسلیت شهردار مسجدسلیمان به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان: آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است: بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ “کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا” بار دیگر بانگ قافله ایثار و شهادت به قافله‌سالاری سیدالشهداء (ع) به […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان: آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ

“کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا”

بار دیگر بانگ قافله ایثار و شهادت به قافله‌سالاری سیدالشهداء (ع) به گوش می‌رسد و اگر نیک بنگریم خواهیم دید که بیرق کاروان عشق و خون و جانبازی به علمداری ابوالفضل‌العباس(ع) در آسمان نینوا به اهتزاز در آمده است. جان‌ها پس از قرن‌ها همچنان شیفته‌ی پیام کربلاست و همانگونه که حضرت ختمی‌ مرتبت(ص) فرموده‌اند: از شهادت حسین(ع) در دل‌های مؤمنان شعله‌ای فروزان است که هرگز به خاموشی نخواهد گرایید.

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران بافای ایشان را خدمت همه مردم ولایت مدار و عزادار شهر مسجدسلیمان که مراسمات عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) را با شور و شعور حسینی برگزار نمودند تسلیت عرض نموده و امیدوارم عزاداری همه عاشقان ثارالله مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گیرد.

آرش قنبری
شهردار مسجدسلیمان