پیام تبریک شهردار مسجدسلیمان به مناسبت روز معلم

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر: در میان صدقه هایی که مردم می دهند ، هیچ صدقه ای ارزنده تر از یاد دادن علم و دانش نیست. پیامبر اکرم(ص)     ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت عالم گرانقدر و استاد بزرگوار شهید مرتضی مطهری بهانه ای است تا مقام شامخ علم و عالم گرامی داشته […]

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر:

در میان صدقه هایی که مردم می دهند ، هیچ صدقه ای ارزنده تر از یاد دادن علم و دانش نیست.

پیامبر اکرم(ص)

 

 

۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت عالم گرانقدر و استاد بزرگوار شهید مرتضی مطهری بهانه ای است تا مقام شامخ علم و عالم گرامی داشته شود، هر روز و هر هفته روز و هفته معلم است و اختصاص یک روز و هفته به نام معلم نمادین است.

 

معلم یادآور تلاش بی‌تکلف و بدون چشمداشت است، معلم ادامه‌دهنده راه انبیا است،معلم راهنمای خوبی ها و نیکی ها و هدایتگر و بیدار کننده است معلم شمعیست که خود میسوزد ولی اطراف خود را نور افشان میسازد،معلمی شغل و حرفه نیست، بلکه ذوق و هنر است.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری، فرا رسیدن روز معلم را به تمامی فرهیختگان و معلمان کشور به ویژه فرهنگیان شهر مسجدسلیمان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم که به لطف خداوند متعال با تلاش و همت همه معلمان صبور و بصیر این شهر شاهد شکوفایی دانش آموزان عزیز به عنوان آینده سازان ایران اسلامی باشیم.