پیام تبریک آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان به مناسبت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان، به مناسبت ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی، طی پیامی این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.   متن پیام تبریک به شرح زیر است:     هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار به مناسبت […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان، به مناسبت ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی، طی پیامی این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.

 

متن پیام تبریک به شرح زیر است:

 

 

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود. این روز شکوهمند را که روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم.

 

به حمد خدا رسانه ها در جمهوری اسلامی ایران و به برکت خون شهدای خبرنگار، بر روی حرفه خویش با هیچ صاحب زر و زوری معامله نکرده اند و اصول انقلابی خود را که همان دفاع از مظلومان و انعکاس درد و رنج آنان است، بهتر از گذشته انجام می دهند. باشد که انشاالله شما خبرنگاران غیور علی الخصوص خبرنگاران شهر مسجدسلیمان علی رغم همه موانعی که وجود دارد با تأسی بر پیام آور مصائب کربلا، حضرت زینب کبری (س)، طلایه دار سبک مستقل خبری باشند.

 

لازم می دانم به عنوان یکی از دوستداران عرصه فرهنگی مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران ، اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را در زیر این خیمه صفا و صداقت برای ادامه همکاری های رسانه ای به گرمی می فشارم. امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

 

آرش قنبری

شهردار مسجدسلیمان