مسئول کارپردازی شهرداری مسجدسلیمان: حمایت از فروشندگان داخلی شرط اول ماست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، طی گفتگویی کوتاه با رجب چراغی مسئول کارپردازی شهرداری در خصوص اقدامات صورت گرفته در این واحد گفت: اساس کار واحد کارپردازی شهرداری مسجدسلیمان حمایت از فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات داخلی شهرستان بوده، و یکی از راه های پیشبرد رونق […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، طی گفتگویی کوتاه با رجب چراغی مسئول کارپردازی شهرداری در خصوص اقدامات صورت گرفته در این واحد گفت: اساس کار واحد کارپردازی شهرداری مسجدسلیمان حمایت از فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات داخلی شهرستان بوده، و یکی از راه های پیشبرد رونق کسب و کار در این شهر گردش پول در بازار داخلی میباشد.

وی تصریح کرد: در مدت زمانی که تصدی مسئولیت کارپردازی را بر عهده داشته ام، اقلام مورد نیاز روزانه واحدهای مختلف شهرداری را از بازار داخل مسجدسلیمان خریداری نموده، و این روند اگر در تمامی ادارات فرهنگ سازی شود، زمینه های رشد اقتصادی خوبی را در پی خواهد داشت.

چراغی نسبت به این موضوع تاکید کرد: به عنوان یک شهروند توصیه میکنم کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی تمامی لوازم مورد نیاز خود را از شهر خود خریداری نمایند، تا باعث تقویت اقتصاد و رشد شکوفایی گردد.

وی در پایان افزود: طی شش ماه گذشته کلیه درخواست های اسناد مالی جهت خرید و طی کردن روال اداری به صورت دقیق و اولویت بندی شده در دست بررسی بوده و سعی ما بر این است با خرید مناسب و جلوگیری از درخواست های غیر ضروری و نیز کاهش هزینه ها، قدمی مثبت در راه رسیدن به اهداف شهرداری برداشته باشیم. در پایان از زحمات جناب آقای مهندس قاسمی صالح بابری شهردار محترم تقدیر به عمل می آورم.