مسئول امور قرار دادهای شهرداری مسجدسلیمان از راه اندازی سامانه مناقصات شهرداری خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، سامانه مناقصات شهرداری مسجدسلیمان راه اندازی شد و طی روزهای آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. در همین رابطه طی گفتگویی با محسن آذرپیکان مسئول امور قراردادها وی اظهار داشت: از این پس این سامانه در دسترس پیمانکاران خواهد بود، که […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، سامانه مناقصات شهرداری مسجدسلیمان راه اندازی شد و طی روزهای آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

در همین رابطه طی گفتگویی با محسن آذرپیکان مسئول امور قراردادها وی اظهار داشت: از این پس این سامانه در دسترس پیمانکاران خواهد بود، که می توانند با مراجعه به سایت مورد نظر به آدرس لینک ۹۱٫۱۰۶٫۸۵٫۱۲۵:۸۲ مناقصات اسناد را بارگذاری و ثبت نام خود را جهت طی کردن مراحل اداری انجام دهند.

آذرپیکان ضمن برشمردن مزایای این سامانه و تشریح آن گفت: این روند مزایای زیادی داشته، که به سرعت بخشی کار مناقصات، شفاف سازی تمامی پرونده ها، تسریع در کار فنی و مالی توسط این سامانه انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: جهت گزارش گیری مختلف از بخش های مجزای کار با اتوماسیون شدن امور قراردادها روال کار پیمانکاران و نظارت بر مناقصات برای تمامی ارگانهای نظارتی همچون سازمان بازرسی آسان می گردد.

مسئول امور قراردادها اذعان داشت: از مزایای اتوماسیون مناقصات، شفاف سازی، یکپارچه سازی اطلاعات بوده و ضریب‌ اشتباه کاهش خواهد یافت.

وی با اشاره به در پیش بودن پروژه های عمرانی و اهمیت راه اندازی سامانه تاکید کرد: انشاالله با شروع بکار در روزهای آینده یک بایگانی‌ الکترونیکی از اسناد پروژه ها تشکیل خواهیم داد، و قصد دارم بدور از حاشیه به کارم در کمال صداقت و شفافیت ادامه دهم، که شاید قدمی در پیشبرد اهداف مثبت شهرداری برداشته باشم.

وی تصریح کرد: نرم افزار مورد استفاده دارای تاییدیه و حمایت کار گروه فناوری استان بوده، و استانداری کاملا موافق اتوماسیون کارهای شهرداری می‌باشد.

در ادامه محسن آذرپیکان ضمن اشاره به اهمیت سیستمهای اطلاعاتی گفت: امروزه سیستمهای اطلاعاتی نقش اساسی در همه زمینه های فعالیت یک شرکت ایفا می کنند، توجه به این موضوع نشان می‌دهد که همگی آنها به سیستم‌ اطلاعاتی جهت فعالیت روزانه شان مجهزند، نه تنها مدیران ارشد و مدیران اجرایی، بلکه تمام اقشار اجتماع چون محققان و دانشوران و تجار ناگزیر از استفاده اطلاعات هستند.