مسئول اجرائیات شهرداری مسجدسلیمان: طرح ضربتی رفع سد معبر و پاکسازی معابر ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، طی گفتگویی با ایمان ورناصری مسئول اجرائیات شهرداری در خصوص اجرای طرح ضربتی رفع سد معبر و پاکسازی معابر خیابان های اصلی در سطح شهر مسجدسلیمان، وی عنوان کرد: طرح مذکور با توجه به تذکرات حضوری و اعلام قبلی از طریق اطلاعیه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، طی گفتگویی با ایمان ورناصری مسئول اجرائیات شهرداری در خصوص اجرای طرح ضربتی رفع سد معبر و پاکسازی معابر خیابان های اصلی در سطح شهر مسجدسلیمان، وی عنوان کرد: طرح مذکور با توجه به تذکرات حضوری و اعلام قبلی از طریق اطلاعیه ی نصب بنر در میدان نمره یک و چهار نقطه اصلی شهر، در خیابان آزادی و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی گردید که طی آن، در مورخ ۹۵/۰۸/۰۴ ، جمع آوری مسیر های بازار نمره یک، روبروی بانک ملت مرکزی و معابر اصلی خیابان آزادی در دو مسیر طی دو مرحله پاکسازی و جمع آوری گردید.

مسئول اجرائیات شهرداری گفت: در این طرح که با همکاری مشترک یگان ویژه نیروی انتظامی صورت گرفت، طی تذکر حضوری به میوه فروشان، دستفروشان سیار مسیر، از فلکه ی بانک ملی تا میدان نمره یک در مسیر های پر تردد به مرحله اجرا در آمد.

وی در ادامه افزود: هدف از اجرایی نمودن این عملیات، ساماندهی مسیر عبوری شهروندان، روان کردن مسیر های عابر پیاده و احترام به حقوق شهروندی می باشد که طی چند روز گذشته با برگزاری جلسات در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته است.

ورناصری اظهار داشت: در شکل گیری و اجرایی کردن این طرح شورای تامین شهرستان، فرماندار که خود رییس شورای تامین می باشد، امام جمعه ی محترم و رییس اداره اطلاعات و . . .  تشکیل جلسه می نمایند که خروجی جلسه مصوب و جهت بررسی و صدور مجوز به دادستانی ارسال می گردد.

وی گفت: واحد اجرائیات شهرداری در این زمینه تنها اجرا کننده ی حکم می باشد که با حساسیت خاص باید عملیاتی گردد و در صورتی که بدون مجوز اقداماتی صورت پذیرد تبعات زیادی را برای شهرداری به دنبال خواهد داشت.

این مقام مسئول در پایان افزود: روند این طرح در روزهای آینده، در نقاطی که باعث سلب آسایش شهروندان گردد ادامه خواهد داشت و از عموم شهروندان گرامی تقاضامندیم با عوامل اجرایی و نیروی انتظامی همکاری لازم را به عمل آورند.


img_3443


img_3468


img_3471


img_3480


img_3483


img_3489


img_3448