مراسم تجلیل از تیم های کشتی جوانان و نوجوانان شهرداری مسجدسلیمان در مسابقات لیگ قهرمانی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، مراسم تجلیل از تیم های کشتی جوانان و نوجوانان شهرداری مسجدسلیمان در مسابقات لیگ قهرمانی کشور در روز یکشنبه: ۲۵ دیماه در سالن فرهنگیان، با حضور علی هزارسی سرپرست شهرداری ، شهباز حیدری رئیس شورای اسلامی شهر، فرماندار و رییس دادگستری شهرستان برگزار گردید. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، مراسم تجلیل از تیم های کشتی جوانان و نوجوانان شهرداری مسجدسلیمان در مسابقات لیگ قهرمانی کشور در روز یکشنبه: ۲۵ دیماه در سالن فرهنگیان، با حضور علی هزارسی سرپرست شهرداری ، شهباز حیدری رئیس شورای اسلامی شهر، فرماندار و رییس دادگستری شهرستان برگزار گردید.

در همین رابطه لیگ برتر کشتی فرنگی جوانان و نوجوانان باشگاه های کشور با حضور ۳۲ تیم بصورت رفت و برگشت برگزار گردید ، که در پایان تیم کشتی شهرداری مسجدسلیمان در مرحله نیمه نهایی با شکست دادن تیم پرقدرت تهران به دیدار فینال راه یافت و در دیدار پایانی در یک رقابت میلیمتری و با نتیجه ۵بر۵ و امتیاز فنی ۲۶بر۲۵ نتیجه را به تیم کشتی چند ملیتی مازندران که از نیروهای سایر استان ها استفاده نموده بود نتیجه را واگذار و به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

گفتنی است مسابقات کشتی فرنگی جوانان قهرمانی باشگاه های کشور با حضور ۳۴ تیم از سراسر کشور در شهر تهران برگزار گردید که با درخشش ، کشتی گیران شهرداری مسجدسلیمان همراه بود.

در این مسابقات تیم شهرداری مسجدسلیمان با کسب ۷ مدال طلا یک نتیجه تاریخی را رقم زد و با ۱۹۳ امتیاز عنوان قهرمانی کشور را کسب نمود.

بعد از تیم شهرداری مسجدسلیمان تیمهای، مازندران و تهران عناوین دوم و سوم را کسب نمودند.

مربیان تیم کشتی فرنگی شهرداری مسجدسلیمان عبارتند از:

عبدالله مرادی

آرین قاسمی

دانش خسروی

سعید درخورد

سرپرست یادگار بارانی