عملیات روکش آسفالت منطقه نفتک (کوی شهید باقری) با مساحت تقریبی ۴هزار متر مربع عملیاتی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، محمد زراسوندی علی پور سرپرست شهرداری مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: عملیات قیرپاشی و آسفالت خیابانهای زیرسازی شده کوی شهید باقری در منطقه نفتک با همت تلاشگران اکیپ واحد عمران صورت و به مرحله اتمام رسید. زراسوندی علی پور افزود: در ادامه فعالیت اکیپهای آسفالت این شهرداری، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، محمد زراسوندی علی پور سرپرست شهرداری مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: عملیات قیرپاشی و آسفالت خیابانهای زیرسازی شده کوی شهید باقری در منطقه نفتک با همت تلاشگران اکیپ واحد عمران صورت و به مرحله اتمام رسید.

زراسوندی علی پور افزود: در ادامه فعالیت اکیپهای آسفالت این شهرداری، و خدمات رسانی به محله های کم برخوردار، خیابانهای فرعی منطقه نفتک در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: عملیات آسفالت خیابان کوی شهید باقری نفتک با مشکلات فراوانی طی چند سال گذشته روبرو بودند، که در مراجعات مردمی ساکنین این منطقه، و و با هدف اولویت اصلی خدمات عمرانی با نظارت کارشناسان معاونت امور زیر بنائی شهرداری صورت گرفت.

سرپرست شهرداری مسجدسلیمان در پایان خاطرنشان کرد: عملیات آسفالت محلات کمتر توسعه یافته، در کنار معابر و خیابان های اصلی، در چند روز آینده انجام خواهد شد، که امیدوارم شهروندان محترم با مشارکت همه جانبه شان یاریگر شهرداری مسجدسلیمان در انجام امورات عمرانی شهر باشند.