عبداله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان: عید قربان،عید رهایی از تعلقات است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، در پیام شهردار مسجدسلیمان آقای عبداله قاسمی صالح بابری آمده است: عید قربان عید ایثاراست و از خود گذشتگی، عید رهایی از تعلقات است. عید سرسپردگی و بندگی است، عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. عید قربان عید نزدیک […]

۴۲۵۷۲۶۰۳۴_۱۰۱۷۹۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، در پیام شهردار مسجدسلیمان آقای عبداله قاسمی صالح بابری آمده است:

عید قربان عید ایثاراست و از خود گذشتگی، عید رهایی از تعلقات است. عید سرسپردگی و بندگی است، عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. عید قربان عید نزدیک شدن دلهایی است که به قرب الهی رسیده اند. عید قربان عید برآمدن روزی نو و انسانی نو است. عید قربان از آن رو عید نامیده می شود که بندگان را از تعلقات رهانیده و مهیای عروج می سازد.

امسال ، در این ایام مبارک، که همزمان با نخستین سالگرد به شهادت رسیدن حجاج مسجدالحرام و منا است، قلب مسلمین جهان از حاکمیت هتاک، بی کفایت  و بی ایمان آل سعود خشمگین و از دردی که از جنایت بزرگ این شجره خبیثه ملعونه بر جان مسلمانان نشست،  اندوهگین است.  امسال، جای حجّاج با اخلاص ایرانی در مراسم حج خالی است، اما قلب های ملت شریف مسلمان ایران در خانه خدا می تپد و ایرانیان مسلمان مشتاق خانه خدا ، برای نجات تمامی مسلمانان جهان  از شر فتنه های آل سعود دعا می کنند. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد شهدای منا، این عید را به محضر مقام عظمی ولایت و ملت شریف ایران، مسئولین محترم و مردم ولایت مدار شهر مسجدسلیمان و نیز پرسنل خدوم خانواده شهرداری مسجدسلیمان تبریک عرض می نمایم.