شهردار مسجدسلیمان طی پیامی شهادت سیدالساجدین، امام العارفین، امام زین العابدین علیه السلام را به همه شیعیان تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان طی پیامی شهادت سیدالساجدین، امام العارفین، امام زین العابدین علیه السلام را به همه شیعیان تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است: بسمه تعالی در زندگی پرفراز و نشیب امام زین العابدین علیه السلام که حاضر و ناظر بر وقایع […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان طی پیامی شهادت سیدالساجدین، امام العارفین، امام زین العابدین علیه السلام را به همه شیعیان تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

در زندگی پرفراز و نشیب امام زین العابدین علیه السلام که حاضر و ناظر بر وقایع فجیع و ظالمانه کربلا بود، نکات بسیار مهمی به چشم می خورد که مهمترین آن ها حضور ایشان در جمع اسرای دشت کربلا بود .
امام سجاد(ع) احیاگر نهضت حسینی(ع) و زنده کننده فرهنگ عاشورا بود و نقش کلیدی و راهنماگرانه آن حضرت در آن برهه زمانی بسیار تاثیرگذار و راه گشا بود .
اینجانب شهادت شاهد کربلا، بزرگ مرد مناجات، امام عابدان و عارفان، راوی حکایت عشق در نینوا، ‌داغدار لاله­ های کربلا، امام کاروان اسراء، آقا علی بن الحسین حضرت زین العابدین (علیه سلام) را به عموم شیعیان تسلیت و تعزیت عرض می­نمایم و از خداوند متعال طلب بهره مندی از ادعیه و مناجاتهای خالصانه صحیفه سجادیه در زندگی روزمره همگان را مسئلت دارم.

آرش قنبری
شهردار مسجدسلیمان