شهردار مسجدسلیمان طی پیامی در گذشت آیت الله موسوی اردبیلی را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، عبداله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان، درگذشت عالم مجاهد و فقیه پارسا حضرت آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی را به حوزه‌های علمیه و به‌ویژه بیت ایشان تسلیت گفت. متن کامل پیام به شرح ذیل است: باسمه تعالی رحلت عالم مجاهد و فقیه پارسا […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، عبداله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان، درگذشت عالم مجاهد و فقیه پارسا حضرت آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی را به حوزه‌های علمیه و به‌ویژه بیت ایشان تسلیت گفت. متن کامل پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

رحلت عالم مجاهد و فقیه پارسا حضرت آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی که عمری در راه خدمت به اسلام و نشر معارف اهل‌بیت علیهم السلام مصروف داشتند را به حوزه‌های علمیه و به‌ویژه بیت مکرم ایشان تسلیت می‌گویم.
آن فقیه وارسته که از پیش‌قراولان نهضت انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره) بوده، با پیروزی انقلاب سالها در مناصب حساس سیاسی و قضایی خدمت کرده است و پس از آن با راه اندازی دانشگاه مفید در قم ،که اکنون از مواریث ماندگارشان به شمار می‌آید، منشا خدمات ارزشمندی به کشور شد که در خاطر ملت ایران جاودان خواهد ماند.

عبدالله قاسمی صالح بابری
شهردار مسجدسلیمان