شهردار مسجدسلیمان از استقرار تیم‌ اطفای حریق در مرز چذابه و تامین ایمنی مواکب خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان: آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان اظهار کرد: همزمان با آماده‌سازی مرز چذابه جهت برگزاری مراسم باشکوه اربعین حسینی شهرداری مسجدسلیمان یک دستگاه خودرو اطفای حریق به همراه تیم آتش‌نشانی جهت ایمنی مواکب در مرز چذابه مستقر کرده است. وی با بیان اینکه یک دستگاه خودروی اطفای […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان: آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان اظهار کرد: همزمان با آماده‌سازی مرز چذابه جهت برگزاری مراسم باشکوه اربعین حسینی شهرداری مسجدسلیمان یک دستگاه خودرو اطفای حریق به همراه تیم آتش‌نشانی جهت ایمنی مواکب در مرز چذابه مستقر کرده است.

وی با بیان اینکه یک دستگاه خودروی اطفای حریق به همراه تیم آتش‌نشانی در مرز چذابه جهت خدمت‌رسانی در مسیر زائران حسینی مستقر شده‌است و با تمام توان به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به زائران هستند.

شهردار مسجدسلیمان در پایان افزود پرسنل عملیاتی سازمان آتش‌نشانی شهرداری مسجدسلیمان پس از استقرار در مرز چذابه از مواکب به طور مستمر بازدید و راهکارها و پیشنهادات ایمنی را جهت پیشگیری از حوادث احتمالی و برای ایمن‌سازی اماکن پذیرایی زائران حسینی ارائه می نمایند.