شهردار مسجدسلیمان: احداث بلوار هشت بنگله به پل مالکریم ادامه دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، شهردار مسجدسلیمان طی گفتگویی با این پایگاه خبری از عملیات پروژه ایمن سازی و احداث بلوار پیچ مین آفیس به سمت پل مالکریم (بلوار هشت بنگله) خبر دادند. عبداله قاسمی صالح بابری در همین رابطه ضمن بر شمردن اهمیت اجرایی این محور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، شهردار مسجدسلیمان طی گفتگویی با این پایگاه خبری از عملیات پروژه ایمن سازی و احداث بلوار پیچ مین آفیس به سمت پل مالکریم (بلوار هشت بنگله) خبر دادند.

عبداله قاسمی صالح بابری در همین رابطه ضمن بر شمردن اهمیت اجرایی این محور اظهار داشت: این پروژه در راستای ایمن سازی تردد استاندارد عبوری خودروها و شهروندان، به لحاظ سهولت ایمنی با نظارت کارشناسان حوزه فنی و عمرانی، طراحی و نسبت به احداث بلوار، عملیات تعریض انجام گردیده است.

وی در ادامه اضافه کرد: این پروژه شامل خاک ریزی، خاک برداری، تخریب آسفالت، نصب جداول و زیر سازی که شامل اساس و زیر اساس، احداث کانال آبهای سطحی، جوی جدول و روکش آسفالت گرم به طول تقریبی ۸۰۰ متر مربع به مرحله انجام خواهد رسید.

قاسمی صالح بابری اظهار داشت: این پروژه اجرایی با توجه به اینکه یکی از نقاط حادثه خیز در ادوار گذشته و حال بوده، به جهت جلوگیری از تصادفات و انحراف خودروها، در طول مسیر و نزدیکی قوس صورت پذیرفته و این روند طرح جهادی پروژه، تا تکمیل و افتتاحیه ادامه خواهد داشت.

شهردار مسجدسلیمان در پایان با اعلام رضایت پیشرفت فیزیکی خوب این منطقه تصریح کرد: به یاری خداوند متعال و مجاهدت های تلاشگران نیروهای خدوم شهرداری پروژه فاز دوم این محور که در روزهای آینده ادامه خواهد داشت، با انجام اجرای پیاده روسازی، جانمایی تیرکهای برق، نصب تیرکهای روشنایی در بلوار و همچنین برنامه ریزی به جهت طرح مطالعاتی تعریض پل مالکریم توسط مشاور بخش خصوصی در حال انجام، و تا مراحل احداث عرشه پل اجرایی خواهد شد.

متعاقبا خبرهای تکمیلی به زودی از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان اعلام می گردد.