سایه تعامل فی مابین روابط عمومی اداره آبفا، با روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان+نصویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان، و ایجاد تعامل دو سویه فی مابین ادارات شهرستان،در حرکتی تازه دیداری صمیمانه با حضور مسعود عزیزی مسئول روابط عمومی اداره آبفا، با رحیم ورناصری مسئول روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان صورت پذیرفت. در اینروز ضمن گفتگو طرفین در خصوص تعامل کاری […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان، و ایجاد تعامل دو سویه فی مابین ادارات شهرستان،در حرکتی تازه دیداری صمیمانه با حضور مسعود عزیزی مسئول روابط عمومی اداره آبفا، با رحیم ورناصری مسئول روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان صورت پذیرفت.

در اینروز ضمن گفتگو طرفین در خصوص تعامل کاری در بخشهای فرهنگی، تبلیغاتی، اطلاع رسانی و…همکاری در امورات ادراری مورد بحث و بررسی لازم قرار گرفت.

بنابر همین گزارش، در ادامه مسئول روابط عمومی اداره آبفا در خصوص معضلاتی همچون مشترکینی که با سر ریز و شستشوی مکرر در خیابان باعث هدر رفت و تخریب آسفالت می گردند، پیشنهاد فرم مربوطه را جهت شناسایی و برخورد قانونی ارائه نمودند.

گفتنی است رحیم ورناصری مسئول روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان، ضمن حمایت از این موضوع، نسبت به تهیه فرمهای مربوطه مساعدت خود را در همه حیطه های کاری اعلام نمودند.

در پایان دو‌ طرف ضمن بیان مشکلات عمومی، که می تواند با تعامل و همکاری نسبت به مرتفع نمودن آنها اقدام نمود، خواستار برگزاری جلسات آتی بین این دو اداره خدمات رسان شدند.