رسیدگی به مشکلات شهروندان در برنامه ملاقات مردمی با شهردار مسجدسلیمان

در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات آنها ، ملاقات عمومی با شهردار مسجدسلیمان صبح امروز(دوشنبه)برگزار شد.   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ، به منظور تسریع در رسیدگی به مشکلات شهروندان ، برنامه ملاقات هفتگی شهردار مسجدسلیمان با حضور شهردار مسجدسلیمان در محل […]

در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات آنها ، ملاقات عمومی با شهردار مسجدسلیمان صبح امروز(دوشنبه)برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ، به منظور تسریع در رسیدگی به مشکلات شهروندان ، برنامه ملاقات هفتگی شهردار مسجدسلیمان با حضور شهردار مسجدسلیمان در محل دفتر شهردار برگزار گردید و جمعی از شهروندان ضمن ملاقات حضوری با آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان به طرح و بیان برخی از مشکلات و معضلات شهروندی پرداختند.

 

در این جلسه شهردار مسجدسلیمان ضمن آگاهی از مشکلات و معضلات شهروندان در زمینه مسائل مرتبط به حوزه کاری شهرداری و ارائه رهنمودهای لازم، دستورات مقتضی را به منظور رسیدگی به دغدغه های شهروندان در کوتاهترین زمان و همچنین در چارچوب قوانین شهرداری صادر نمود.

 

گفتنی است جلسات ملاقات عمومی شهردار با شهروندان در جهت رفع مشکلات و معضلات مرتبط با شهرداری، روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت ۹ الی ۱۲ صبح در محل دفتر شهردار مسجدسلیمان برگزار می شود.