حضور شهرداری مسجدسلیمان در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری خوزستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و به نقل از روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان، نخستین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان خوزستان با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی افتتاح گردید. در افتتاحیه این نمایشگاه دکتر شریعتی استاندار خوزستان، علی عسگر ظاهری نماینده شهرستان و عبداله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان حضور داشتند. این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و به نقل از روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان، نخستین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان خوزستان با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی افتتاح گردید.
در افتتاحیه این نمایشگاه دکتر شریعتی استاندار خوزستان، علی عسگر ظاهری نماینده شهرستان و عبداله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان حضور داشتند.
این نمایشگاه که در محل نمایشگاه بین المللی اهواز در عصر پنج شنبه چهارم آذرماه گشایش یافته است، ۳۴۰ فرصت سرمایه گذاری در خوزستان به ارزش حدود ۱۵۶ هزار میلیارد تومان ارایه و معرفی گردیده است.
در همین رابطه تعدادی از شهرداری های استان از جمله روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان جهت معرفی هرچه بهتر اماکن سرمایه گذاری در شهرستان حضور فعال دارند.
با توجه به اینکه شهرستان مسجدسلیمان مستعد چنین فرصتهایی جهت جذب سرمایه گذار بخش خصوصی است، اماکنی همچون مجتمع تجاری (سیتی سنتر) ۱۷ شهریور، پارک ۱۱ هکتاری ورودی شهر، پارک تپه شهدای گمنام و هم چنین مکان هایی که می تواند چشم انداز خوبی جهت جذب توریست و گردشگران باشد، مکان باستانی سر مسجد، چاه شماره یک، محوطه برده نشانده، پارک جنگلی تمبی و … در آیتم برنامه این غرفه معرفی خواهد شد.
نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری خوزستان در ۴ سالن برگزار شده و از ۴ تا ۷ آذرماه دایر خواهد بود.
علاقمندان می توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۲ هر شب از این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین‌المللی اهواز واقع در کیانپارس بازدید به عمل آورند.


۴۲۵۶۰۲۵۰۲_۲۳۱۹۰۲


۴۲۶۱۳۲۸۰۳_۱۹۸۶۴۴


۴۲۵۶۱۸۹۱۵_۲۳۳۶۷۵


۴۲۶۰۳۸۹۰۱_۶۶۱۷۹


img_20161125_213207