برگزاری جام‌ فوتسال کارکنان شهرداری مسجدسلیمان در دهه فجر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، به مناسبت گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر مسابقات جام فجر پرسنل شهرداری مسجدسلیمان در حال برگزاری است. در همین رابطه طی گفتگویی با رضا نجفیان معاونت حوزه فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری مسجدسلیمان، در ابتدا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر تصریح […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی، به مناسبت گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر مسابقات جام فجر پرسنل شهرداری مسجدسلیمان در حال برگزاری است.

در همین رابطه طی گفتگویی با رضا نجفیان معاونت حوزه فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری مسجدسلیمان، در ابتدا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر تصریح کرد: این معاونت در ایام خجسته به منظور افزایش روحیه نشاط و همدلی در بین همکاران اقدام به برگزاری یکدوره مسابقات فوتسال تحت عنوان جام دهه فجر نموده است.

وی اضافه کرد: در این مسابقات هشت تیم با نامهای تیم شهدای خیبر نظرپور، مهدی طهماسبی، بهنام محمدی، حسین فهمیده، شهدای آتشنشان، قربانعلی داوودی، زمان محمودی و شهید رسولی می باشند که در دو گروه چهار تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

معاونت حوزه فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری مسجدسلیمان در پایان اذعان داشت: جا دارد از زحمات آقای محمد آلبا که در این روند فرهنگی زحمات زیادی را متحمل شدند و همچنین سرپرستان محترم تیمهای حاضر، تشکر نموده، همچنین از جناب آقای مهندس عبداله قاسمی شهردار محترم، به جهت حمایت و تامین تمام هزینه های مربوطه و خرید سری کامل لباس ورزشی این دوره مسابقات تشکر ویژه دارم.